» EFFE EgeART » EFFE
EGE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI EGEART SANAT GÜNLERİ FESTİVALLER İÇİN AVRUPA – AVRUPA İÇİN FESTİVALLER  “EFFE” ETİKETİNİ KAZANDI…
Festivaller için Avrupa-Avrupa için Festival’in eşgüdüm organı EFFE; size Ege Üniversitesi Uluslararası EgeArt Sanat Günleri’nin 2015-2016 EFFE etiketini kazandığını bildirmekten sevinç duyar. Başvurunuz Merkez Uzmanları tarafından ulusal seviyede yapılan başarılı bir değerlendirme sonrası uluslararası jürimiz tarafından kabul edilmiştir.
Ege Üniversitesi Uluslararası EgeArt Günleri artık ulusal, yerel ve uluslararası seviyelerde belirgin bir etkisi olan ve sanatsal kaliteyi temsil eden Avrupa Festivaller Birliği tarafından başlatılan EFFE Platformunun bir parçasıdır. Etiket sahipleri 31 Avrupa ülkesini temsil etmekte ve dinleyicilerine geniş bir yelpazede çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Avrupa’da gelişmekte olan topluluk ve yaratıcılık sayesinde siz ve tüm iş arkadaşlarınızın festivalleri Avrupa’yı daha iyi bir yer haline dönüştürecektir.
Festivaliniz bundan böyle EFFE Festival Rehberi’ne dahil edilecektir ki bu da festivaliniz ile ilgili bilgiler festival seyircilerine, sanatçılara, sanatsal organizasyonlara, toplantılara, orkestralara, tiyatro ve dans topluluklarına, her seviyede toplum liderlerine, sponsorlara ve özel şirketlere ve medyada daha kolay ve iyi bir şekilde iletilecek anlamına gelmektedir.
Saygılarımızla,
Kathrin Deventer
Hugo De Greef
EFFE Eşgüdüm Organı, Uluslararası Festival Jürisi, Tüm Festival Merkezleri ve Merkez Uzmanları adına